English    Shqip
Dhuroni

KRYQI I KUQ SHQIPTAR
Raiffeisen Bank
LEKE: 0100000135
IBAN-AL33202110130000000100000135 EURO: 8020000135
IBAN-AL84202110130000008020000135 USD: 8030000135
IBAN-AL69202110130000008030000135
SWIFT Code- SGSBALTX

Aktivitete

Pėr njė angazhim mė tė madh tė tė rinjve nė dhurimin vullnetar tė gjakut - Seminar trajnimi me tė rinjtė e “Klubi 25”
Kryqi i Kuq Shqiptar ka filluar zbatimin e projektit “ Klub 25” nga viti 2007, me mbėshtetjen e ...

Deklaratė e Sekretarit tė Pėrgjithshėm tė Federatė Ndėrkombėtare tė Shoqatave tė Kryqit tė Kuq dhe Gjysmėhėnės sė Kuqe, Elhadj As Sy, mbi humbjet e fundit tragjike tė jetėve nė detin Mesdhe.
Humbjet e jetėve njerėzore, tė shtunėn, tė qindra emigrantėve nė Detin Mesdhe janė njė ilustrim i ...

Tragjedia nė detin Mesdhe: “Institucionet duhet tė vendosin nė qendėr tė veprimtarisė sė tyre qenien njerėzore. Sė bashku me 800 personat janė mbytur dhe ndėrgjegjet tona si qytetarė europianė.” – “Duhet thyer indiferenca e botės pėrballė kėsaj strategji
"Janė me qindra tė mbyturit nė det, qė kurrė nuk kanė marrė pėrgjigje. Operacioni “Trito” nuk ėshtė ...

Gjithe AktivitetetPartneret
Faqa kryesore | Copyright | Contact us
© 2015 - Kryqi i Kuq Shqiptar