English    Shqip
Dhuroni

KRYQI I KUQ SHQIPTAR
Raiffeisen Bank
LEKE: 0100000135
IBAN-AL33202110130000000100000135 EURO: 8020000135
IBAN-AL84202110130000008020000135 USD: 8030000135
IBAN-AL69202110130000008030000135
SWIFT Code- SGSBALTX

Aktivitete

MBĖSHTETJE PĖR FAMILJET E PREKURA NGA PĖRMBYTJA NĖ LEZHĖ
Reshjet e shumta tė ditėve tė fundit sollėn situata problematike nė rrethin e Lezhės. Kėshtu ...

GEZUAR !
KRYQI I KUQ SHQIPTAR JU URON FESTAT ...

MBĖSHTETJE USHQIMORE ME RASTIN E VITIT TĖ RI 2014
Kryqi i Kuq Shqiptar, nė pėrputhje me misionin e tij humanitar dhe planin e veprimit, ku njė vend ...

Gjithe AktivitetetPartneret
Faqa kryesore | Copyright | Contact us
© 2014 - Kryqi i Kuq Shqiptar